Баварія вдруге обіграла Лаціо

iSport.ua,  17 березня 2021, 23:52
0
156

В рамках поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Баварія на своєму полі обіграла Лаціо (2:1).

Мюнхенський клуб вийшов вперед на 33-й хвилині завдяки голу Роберта Левандовскі з пенальті. В середині другого тайму поляк поступився місцем Шупо-Мотінга, який вже через кілька хвилин відправив м'яч у ворота Лаціо.

На 82-й хвилині зустрічі італійський клуб забив гол престижу. Автором забитого голу став Пароло, який головою замкнув подачу Андреаса Перейри.

Баварія - Лаціо 2:1 (перший матч - 4:1)

Голи: Левандовські, 33 (з пенальті), Шупо-Мотінг, 73 - Пароло, 82

Баварія: Нюбель - Павар, Боатенг (Зюле, 46), Алаба, Ернандес- Кімміх (Мартінес, 77), Горецка (Девіс, 64) - Сане, Мюллер (Мусіала, 71), Гнабрі - Левандовскі (Чупо-Мотінг, 71)

Лаціо: Рейна - Марушич, Ачербі, Раду - Лаццари (Пароло, 57), Милинкович-Савич, Ескаланте (Акпа-Акпро, 84), Луїс Альберто (Катальді, 75), Фарес (Луліч, 46) - Корреа, Мурікі (Перейра , 55)

Попередження: Горецка - Раду, Ачербі, Мілікновіч-Савич, Корреа