iSport.ua,  18 березня 2021, 23:52
0
76

Для команди Луческу завершилася єврокубкова кампанія.

Київське Динамо не змогло пробитися до чвертьфіналу Ліги Європи, поступившись за сумою двох матчів іспанському Вільярреалу.

Після поразки в Києві 0:2 в Динамо мало хто вірив у камебек, а якщо такі і були, то їх заспокоїв Морено вже на 13-й хвилині матчу. Чуквезе із правого флангу м'яко подав у центр штрафного, а Морено забив м'яч у дальній кут, відкривши рахунок у матчі.

Забивши гол, Вільярреал на деякий час віддав киянам м'яч, але настільки тактично грамотно перебудовувався в обороні, що вільні зони гравці Динамо знайти не могли.

Трохи відпочивши, господарі з новими силами пішли вперед і забили вдруге. Високий пресинг дозволив перехопити м'яч - Миколенко потрапив в Чуквезе, Парехо тут же знайшов Морено у штрафному, а форвард пробив, із рикошетом від Забарного, у ближній кут.

На цьому гру можна було закінчувати і другий тайм перетворився на формальність. Вільярреал вирішив не добивати суперника, а Динамо просто опустило руки. Якщо Бесєдін та Шапаренко залишилися в запасі, то Циганков пішов із поля в перерві, а в другому таймі Луческу зняв ще й Жерсона Родрігеса.

Фактично головною подією другого тайму став удар на 56-й хвилині Андрієвського з-за меж штрафного - перший удар у створ киян за два матчі. На 82-й хвилині Де Пена ударом через себе пробив удруге. Голкіпер у цих двох моментах навіть не смикнувся - м'яч летів йому в руки.

Вільярреал йде далі, обігравши Динамо 4:0 за сумою двох матчів, а кияни можуть зосередитися на внутрішніх змаганнях.

Вільярреал - Динамо Київ 2:0

Голи: Морено, 13, 36

Вільярреал: Асенхо - Фойт (Гаспар, 62), Альбіоль, Морі, Педраса - Трігерос (Коста, 78), Капу, Парехо - Морено (Раба, 79), Бакка (Піно, 62), Чуквезе (Баена, 71).

Динамо Київ: Бущан - Кендзьора, Забарний, Сирота (Попов, 83), Миколенко (Сідклей, 83) - Сидорчук, Андрієвський (Шепелєв, 65) - Циганков (Супряга, 46), Буяльський, Де Пена - Родрігес (Ледньов, 65) .

Попередження: Трігерос, Парехо.