Шахтар - Рома 1:2. Відео голів та огляд матчу Ліги Європи

iSport.ua,  18 березня 2021, 22:40
0
112

"Гірники" програли римлянам у матчі-відповіді 1/8 фіналу турніру.

У рамках матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи донецький Шахтар зазнав поразки від Роми з рахунком 1:2. Поєдинок проходив у Києві на НСК Олімпійський.

Рахунок у цьому поєдинку відкрили гості - на 48-й хвилині Борха Майораль вразив ворота Трубіна, однак Жуніор Мораес відновив паритет на 59-й хвилині зустрічі.

Забити ще "гірникам" так і не вдалося, а ось Майораль на 72-й хвилині оформив дубль і приніс "вовкам" перемогу.

Таким чином, Рома знову обіграла Шахтар і впевнено вийшла до чвертьфіналу турніру.