Буяльський: Домовлялися не пропустити в першому таймі, але не вийшло

iSport.ua,  19 березня 2021, 07:19
0
188

Лідер киян впевнений, що цей євросезон піде команді на користь.

Півзахисник Динамо Віталій Буяльський прокоментував поразку своєї команди від Вільярреала в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи і висловив задоволення єврокубковим сезоном.

"Була складна гра, тому що суперник дуже добре контролює м'яч. Можна сказати, що ми більшу частину часу були без м'яча і більше втомилися. При відборі м'яча не було сил і легкості, щоб вибігати в контратаки. Домовлялися не пропустити в першому таймі, але у нас це не вийшло. Ми пропустили два м'ячі в першому таймі, і вони нас повністю надломили.

У принципі, будь-який гол можна було не пропустити. Вся команда програє і виграє. Думаю, кожен з нас в чомусь провинився під час першого пропущеного м'яча. Ми побачили рівень їхнього чемпіонату, як суперник контролює м'яч. Особливо в другому таймі було видно, як Вільярреал кроком контролював м'яч і у них все виходило. Нам потрібно вчитися у них контролю м'яча, передачам між лініями і врозріз.

На мій погляд, в цьому сезоні був один з найкращих наших виступів в єврокубках за останні 3-4 роки, тому що ми потрапили в Лігу чемпіонів, зустрілися там з такими клубами, як Барселона, Ювентус. Не виграли, але грали непогано. Пройшли далі в Лізі Європи, обіграли Брюгге. Цей єврокубковий сезон пішов всім нам тільки на користь. Тепер ми сконцентруємося на чемпіонаті і Кубку. Напевно, тепер буде більше часу на відновлення і підготовку до цих ігор", - наводить слова Буяльського офіційний сайт киян.

Дивіться огляд матчу Вільярреал - Динамо.