Мораес: Після 0:3 протистояти Ромі було дуже складно

iSport.ua,  19 березня 2021, 11:11
0
116

Форвард Шахтаря не надто радий своєму голу у ворота Роми.

Нападаючий Шахтаря Жуніор Мораес, який забив гол у ворота Роми в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи, прокоментував виліт своєї команди.

"Звичайно, я дуже хотів забити, але набагато більше хотів пройти далі. Вважаю, що в першому таймі ми добре грали. Без сумнівів, після результату 0:3 протистояти Ромі було дуже складно. Але хочу привітати команду за те, що вона боролася і робила все можливе.

Думаю, що ключовий момент стався в Римі в другому таймі, коли був фол на Ісмаїлі, але арбітр його не зафіксував, а дав продовжити гру. І потім в контратаці Рома забила нам ще один гол.

Був також схожий момент у Роми, коли Алан Патрік фолив на Діавара, і тоді суддя зупинив матч і виніс нашому гравцеві попередження. Це був той момент, коли ми добре себе показували, були близькі до голу і відчували, що Рома зазнає труднощів. Ці моменти були ключовими", - зазначив Мораес.

Також форвард відзначив роль наставника Роми Паулу Фонсеки, який раніше тренував Шахтар.

"Звичайно, Фонсека дуже добре знає футболістів нашої команди, адже тут він пропрацював три роки, знає деталі. Тому нам було складно", - цитує Мораеса офіційний сайт Шахтаря.