iSport.ua,  20 березня 2021, 18:58
0
165

Дніпряни другий тур поспіль обіграли претендента на єврокубки.

Дніпро-1 здобув виїзну перемогу над Десною з рахунком 2:0 в матчі 19-го туру чемпіонату України.

Дніпряни забивали під кінець кожного з таймів - дубль на рахунку хорватського зимового новачка команди Маріо Чуже.

У другому таймі Десна мала кілька хороших моментів, щоб забити, але кілька сейвів зробив воротар Дніпра-1 Валерій Юрчук.

Дніпро-1 навесні не програє - команда піднялася на восьме місце, другий тур поспіль обігруючи претендента на єврокубки (в минулому турі мінімально була обіграна Ворскла). Десна залишилася на четвертому місці.

Десна - Дніпро-1 0:2

Голи: Чуже, 45 + 1, 90 + 4

Десна: Литовка - Конопля, Гітченко, Тамм, Мостовий (Картушов, 72) - Гуцуляк (Безбородько, 83), Чепурненко (Домбровський, 46), Огиря, Калитвинцев - Тотовіцький - Будковський.

Дніпро-1: Юрчук - Тейлор, Сваток, Логінов, Дубінчак - Назаренко (Цуріков, 68), Ігнатенко, Пихаленок, Чуже - Когут (Ді Франко, 78) - Довбік (Хобленко, 88).

Попередження: Безбородько - Адамюк, Безбородько