Дубль і асист Бензема приніс Реалу перемогу над Сельтою

iSport.ua,  20 березня 2021, 19:15
0
79

"Вершкові" змістили Барселону з другого місця в Ла Лізі.

Реал на виїзді обіграв Сельту в матчі 28-го туру чемпіонату Іспанії. Зустріч завершилася з рахунком 3:1 на користь "вершкових".

Підопічні Зінедіна Зідана вийшли вперед на 20-й хвилині. Тоні Кроос віддав "зрячу" передачу на Каріма Бензему, а той, не особливо зближуючись, пробив у правий нижній кут воріт суперника.

На 30-й хвилині Бензема подвоїв перевагу своєї команди. Через 10 хвилин Сельта відіграла один м'яч зусиллями Санті Міни.

Остаточний рахунок на останніх хвилинах встановив хавбек "вершкових" Марко Асенсио, який забив після передачі Бенземи.

Після перемоги над Сельтою Реал вийшов на друге місце в турнірній таблиці Ла Ліги (60 очок), випередивши Барселону. При цьому у каталонців є гра в запасі. Сельта займає 11-й рядок (34 бали).

Сельта - Реал 1:3

Голи: Міна, 40 - Бензема, 20, 30, Асенсио, 90 + 4.

Сельта: Віллар - Мальо, Араухо, Мурільо (Факундо, 84), Карікол - Тапіа - Мендес (Бельтран, 84), Суарес, Ноліто (Соларі, 71 (Фонтан, 90 + 1)) - Аспас, Мина.

Реал: Куртуа - Васкес, Варан, Начо, Менді - Вальверде, Каземіро, Кроос (Асенсио, 71) - Модріч - Бензема, Вінісіус.

Попередження: Тапіа, 25, Суарес, 78, Соларі, 85 - Вінісіус, 22, Начо, 70, Модріч, 80.