iSport.ua,  20 березня 2021, 21:35
0
189

Дубль Степанюка допоміг полтавчанам здобути впевнену перемогу.

Полтавська Ворскла розгромила донецький Олімпік з рахунком 3:0 в матчі 19-го туру чемпіонату України.

Полтавчани ще до перерви забезпечили собі комфортну перевагу - спершу після передачі Луїзао забив Руслан Степанюк, а потім Снурніцин зрізав м'яч у власні ворота.

Остаточний рахунок у матчі на 55-й хвилині встановив Степанюк, який оформив дубль.

Ворскляни піднялася на четверте місце, обійшовши в турнірній таблиці Десну, а ось Олімпік програв шостий матч поспіль, перебуваючи на 10-му місці.

Ворскла - Олімпік 3:0

Голи: Степанюк, 13, 55, Снурніцин, 25 (авт.)

Ворскла: Різник - Пердута, Чеснаков, Яворський, Якубу (Семілєт, 83) - Луїзао (Скляр, 68), Тілль, Пуцлін, Кане - Степанюк (Челядин, 75) - Кулач.

Олімпік: Бетім - Пасіч, Зотько, Векляк, Снурніцин (Завійський, 46), Лебеденко - Альваренга (Беніто, 63), Бабенко, Політило, Таллес - Нкенг.

Попередження: Кулач - Зотько.