Малиновський реалізував пенальті і віддав ассист в грі проти Верони

iSport.ua,  21 березня 2021, 14:32
0
189

Українець видав фантастичний перформанс у першому таймі матчу Серії А.

Аталанта на виїзді обіграла Верону (2:0) в поєдинку 28-го туру італійської Серії А.

Український хавбек бергамаско Руслан Малиновський, який вийшов у стартовому складі, відзначився голом і зробив результативну передачу в першому таймі цього поєдинку.

На 32-й хвилині м'яч після розіграшу кутового влучив у руку захиснику Верони. Арбітр відразу ж призначив пенальті, який упевнено реалізував Малиновський.

Через дев'ять хвилин півзахисник віддав результативну передачу на Дувана Сапату.

У поточному сезоні Малиновський провів 33 гри за бергамаско у всіх турнірах, забивши чотири м'ячі і віддавши стільки ж гольових передач.