iSport.ua,  21 березня 2021, 19:05
0
781

"Гірники" примудрилися програти аутсайдеру чемпіонату України.

Шахтар зазнав поразки від Львова в поєдинку 19-го туру чемпіонату України. Зустріч, що пройшла в Харкові на ОСК Металіст, завершилася з рахунком 3:2 на користь команди Анатолія Безсмертного.

Львів'яни вийшли вперед у середині першого тайму. Алваро отримав пас з флангу і забив м'яч у сітку з близької відстані. Через сім хвилин Манор Соломон відновив паритет.

На початку другого тайму номінальні господарі знову вийшли вперед - на цей раз автором гола став Назарій Нич. Шахтар відповів взяттям воріт у виконанні Соломона.

Крапку в матчі поставив Шина, впевнено реалізував пенальті. Шахтар намагався знову зрівняти, але до забитого гола справа так і не дійшла.

Після 19 турів Львів набрав 15 очок в турнірній таблиці УПЛ і займає 12-е місце. Шахтар розташовується на другій сходинці (39 балів). Відставання від лідера Динамо становить сім очок.

Львів - Шахтар 3:2

Голи: Альваро, 24, Нич, 48, Шина, 73 (пен.) - Соломон, 31, 56

Львів: Костик - Якимець, Махмутович, Романчук, Грисьо (Бусько, 77) - Брикнер (Довгий, 64) - Шина (Семенів, 77), Альваро (Сабіно, 64), Чиряк, Ернест (Ременяк, 90 + 4) - Нич .

Шахтар: Трубін - Матвієнко, Віта (Коноплянка, 77), Кривцов, Додо - Маркос Антоніо (Алан Патрік, 46), Майкон - Соломон, Марлос, Тете (Дентіньо, 71) - Мораес.

Попередження: Шина, 7, Брикнер, 16, чиряки, 33, Костик, 90 + 3 - Мораес, 32, Алан Патрік, 65, Трубін, 72