Динамо Київ обіграло Динамо Бухарест у товариському матчі

iSport.ua,  27 березня 2021, 19:20
0
373

Кияни відправили три голи в ворота суперника.

Київське Динамо здобуло впевнену перемогу над Динамо Бухарест у товариському матчі (3:0).

"Біло-сині" з перших хвилин повністю контролювали гру, і вже на 22-й хвилині поєдинку відкрили рахунок. Гармаш обвів воротаря і прострілив у штрафну, де Клейтон відправив м'яч у порожні ворота.

Незадовго до закінчення першого тайму кияни забили ще - Ледньов отримав м'яч і пробив з меж штрафного в лівий кут.

У другій половині зустрічі Луческу випустив молодих футболістів, які перебували в запасі. Проявити себе змогли Вікентій і Назар Волошини, Кузик, Скорко, Моргун, Горбач та інші. Уже в компенсований до матчу час Хондак відправив м'яч у ворота суперника, встановивши остаточний рахунок.

Варто сказати, що цей спаринг був організований завдяки головному тренеру киян Мірчі Луческу, який в минулому очолював клуб з Бухареста. Румунський клуб має серйозні фінансові проблеми через пандемію коронавірусу і всі засоби повинні піти на користь "червоних собак".

Динамо Київ - Динамо Бухарест 3:0

Голи: Клейтон, 22, Ледньов, 41, Хондак, 90 + 1

Динамо Київ: Бойко (Моргун, 80) - Сідклей (Кузик, 82), Шепелєв (Хондак, 90 + 1), Кендзьора (Скорко, 63), Тимчик (Біловар, 71) - Андрієвський, Гармаш (Волошин Вікентій, 46), Буяльський (Волошин Назар, 46), де Пена, Ледньов - Клейтон.