ЧС-2022: Португалія упустила перемогу над Сербією, Мальта - над Словаччиною

iSport.ua,  27 березня 2021, 23:58
0
417

Вечірні матчі в суботу, 27 березня, відбору на ЧС-2022 відзначилися несподіваними результатами.

Вельми несподіваними видалися результати вечірніх матчів другого туру відбору на ЧС-2022 в суботу, 27 березня.

Збірна Португалії не втримала перевагу в два м'ячі в домашньому матчі з Сербією. Жота двома голами в першому таймі створив гандикап для господарів, але спершу Мітровіч, а потім Костич забили і звели матч внічию.

Португалія - ​​Сербія 2:2

Голи: Жота 11, 36 - Мітровіч 46, Костич 60

Португалія: Лопеш - Соареш, Діаш, Фонте, Канселу (Мендеш 72) - Фернандеш (Пальінья 90 + 1), Олівейра (Санчо 72), Данилу - Жота (Фелікс 85), Роналду, Б. Сілва

Сербія: Дмитрович - Міленковіч, С. Мітровіч, Павловіч - Лазовіч (Максимовіч 46), Милинковіч-Савіч - Гудель, Костіч (Рістіч 72) - Тадіч (Джурічіч 82) - Влаховіч (Радоніч), А. Мітровіч (Йовіч 88)

Попередження: Максимовіч 57, Мітровіч 85 - Фернандеш 53, Фонте 54, Роналду 90 + 4

Вилучення: Міленковіч 90 + 2 (пряма червона)

Збірні Чехії та Бельгії розійшлися миром - 1:1. На гол чеха Провода гості відповіли точним ударом Лукаку

Чехія - Бельгія 1:1

Голи: Провод, 49 - Лукаку, 61

Чехія: Вацлік - Цоуфал, Челюстка, Кудела, Боріл - Голеш, Соучек - Провод (Пекхарт, 90 + 5), Барак (Павелка, 78), Янкто (Масопуст, 62) - Кременчік (Видра, 78).

Бельгія: Куртуа - Альдервейрельд, Денайер, Вертонген - Кастань, Де Брюйне, Дендонкер, Тілеманс - Мертенс (Фокет, 56), Лукаку, Шадлі (Троссард, 57).

Попередження: Соучек - Кастань, Вертонген

Збірна Словаччини сенсаційно втратила очки в матчі з Мальтою. Більш того, до середини першого тайму Мальта вигравала 2:0, але не втримала перемогу.

Словаччина - Мальта 2:2

Голи: Стерлец, 49, Шкріньяр, 53 - Гебмін, 16, Сетеріано, 21

У ще одному матчі гравець Динамо Жерсон Родрігес забив єдиний гол і приніс Люксембургу сенсаційну перемогу над Ірландією.

Ірландія - Люксембург 0:1

Гол: Жерсон Родрігес, 85