Україна упустила перемогу над Фінляндією, дограючи матч у меншості

iSport.ua,  28 березня 2021, 23:44
0
348

Підопічні Андрія Шевченка зіграли внічию у матчі проти фінів.

У матчі другого туру кваліфікації чемпіонату світу-2022 збірна України на своєму полі зіграла внічию з Фінляндією (1:1).

Перші десять хвилин підопічні Андрія Шевченка виглядали не особливо впевненими, дозволяючи супернику створювати моменти і досить легко проходити до свого штрафного.

Украина и Финляндия сыграли вничью
Україна і Фінляндія зіграли внічию / Джерело: УАФ

Однак потім "жовто-сині" зібралися і стали показувати більш позиційний і грамотний футбол, впевнено перекриваючи вільні зони й атакуючи ворота Йоронена. Активно проявляли себе в атаці Малиновський, Яремчук і Зубков.

У середині першого тайму Зубков був дуже близький до голу - після навісу Малиновського він пробив головою, але м'яч пролетів поряд зі штангою. Через кілька хвилин уже міг відзначитися Яремчук, але пробив вище воріт. А потім удар Зінченка зумів відбити воротар.

Ближче до завершення першого тайму українці стали дуже активними у штрафному суперника, створивши чимало відмінних моментів, проте не вистачило якості і точності. У підсумку на перерву команди пішли з рахунком 0:0.

На старті другої половини зустрічі підопічні Шевченка знову "насідали" на ворота Йоронера, проте забити ніяк не виходило. Та й фіни стали відповідати небезпечними контратаками.

У підсумку Шевченко почав проводити заміни - випустив Марлоса замість Зубкова в надії розрізати щільну оборону фінів гострими передачами, а потім замінив Яремчука на Мораеса, і саме це принесло команді користь.

На 80-й хвилині зустрічі Марлос відпасував на Караваєва, який прострілив у центр на лінію воротарського майданчика, де був Мораес. Жуніор зіграв на випередження, виставив ногу в падінні і відправив м'яч у сітку - 1:0.

До кінця тайму залишалося 10 хвилин, і найголовніше для "жовто-синіх" було витримати натиск фінів та утримати переможний рахунок. Суперник багато контратакував і пресингував, але забити їм допомогла помилка захисників української команди.

Забарний відпасував на Миколенка, який в підсумку втратив м'яч у своєму штрафному і сфолив на Пуккі, заваливши його на газон. Арбітр не церемонився - червона для Миколенка і пенальті у ворота України. До точки підійшов Пуккі. Бущан був близький, але все ж не потягнув цей удар - 1:1.

У компенсований час підопічні Шевченка намагалися навіть у меншості атакувати, а перед самим фінальним свистком момент був у Мораеса - Йоронен парирував удар, а на добиванні нікого не було.

Таким чином, Україна упустила перемогу над Фінляндією і тепер команди ділять друге місце у групі D, маючи по 2 очка. Лідирує збірна Франції, яка обіграла у другому турі Казахстан, - 4 бали.

У наступному матчі Україна прийме Казахстан. Матч відбудеться в середу, 31 березня.

Україна - Фінляндія - 1:1
Голи: Мораес, 80 - Пуккі, 89 (пен.)

Україна: Бущан - Караваєв, Забарний, Матвієнко, Миколенко - Малиновський, Макаренко (Коваленко, 78), Зінченко - Зубков (Марлос, 58), Яремчук (Мораес, 67), Соболь.

Фінляндія: Йоронен - Гранлунд (Алхо, 17), Тойвіо, Араюурі, О'Шонессі, Райтала (Хямяляйнен, 76) - Кауко (Пог'янпало, 68), Камара, Шуллер (Тейлор, 76) - Пуккі, Лод.

Попередження: Матвієнко, Соболь, Бущан - Камара, Тойвіо.

Вилучення: Миколенко.