Україна не зуміла обіграти Казахстан у відборі на ЧС-2022

iSport.ua,  31 березня 2021, 23:36
0
258

Третій матч збірної України у відборі на чемпіонат світу-2022 знову не приніс перемоги команді Шевченко - вдома в Києві національна збірна втратила очки в матчі з Казахстаном.

З перших хвилин збірна України заволоділа перевагою, один за одним створюючи моменти біля воріт Покатілова, але реалізація підвела.

Лише раз м'яч опинився у воротах гостей - на 20-й хвилині Зінченко красиво вирізав на Яремчука, а цей елегантно пробив повз воротаря у дальній кут. А ось Мораес, Малиновський, Зінченко, той же Яремчук інші свої можливості не реалізували.

За статистикою 16 разів українці пробили у ворота суперника в першому таймі, 6 разів з них в площину воріт, але забити вдалося лише раз.

У другому таймі українці продовжили домінувати, але Мораес і Яремчук ніяк не могли подвоїти перевагу. У цей момент відчулося, що наші футболісти стали грати дещо вальяжно, будучи впевненими у своїй перемозі і моментально за це поплатилися. На 59-й хвилині Казахстан пішов в контратаку і Мужиков обвідним ударом пробив Трубіна.

Шевченко кинув в бій Мораеса і Зубкова. І півзахисник Ференцвароша відразу ж міг вивести нашу команду вперед. Малиновський віддав розрізну передачу в штрафну, де Зубков опинився один перед голкіпером, але не зумів його переграти.

Українці знову включилися. За другий тайм наші футболісти пробили ще 13 раз у ворота Покатілова, з яких, правда, тільки 3 в площу, але гол забити так і не вдалося.

Гостроти додав вихід дебютанта Артема Довбика, якого спершу завалили в штрафній, але суддя не поставив пенальті (системи VAR в матчах кваліфікації на ЧС-2022 немає), а потім Довбіик прибрав захисника і потужно пробив, але воротар зробив сейв.

Нічия 1:1 - друга поспіль втрата очок збірної України в домашньому матчі відбору на ЧС-2022 і третя нічия в трьох матчах кваліфікації. Відбір продовжиться у вересні.

Україна - Казахстан 1:1

Голи: Яремчук, 20 - Мужиков, 59

Україна: Трубін - Караваєв (Тимчик, 87), Кривцов, Матвієнко, Михайличенко - Сидорчук (Марлос, 66) - Шапаренко (Довбик, 81), Зінченко - Малиновський - Мораес (Зубков, 67), Яремчук.

Казахстан: Покатілов - Марочкін, Малий, Аліп, Досмагамбетов (Бистров, 46) - Нургалієв (Тунгишбаев, 87), Мужиков - Валіуллін, Абікен, Тагиберген (Оразов, 46) - Аімбетов (Карімов, 60).

Попередження: Аліп, Абікен, Мужиков, Вороговський, Карімов, Покатілов - Зінченко, Марлос.