iSport.ua,  3 квітня 2021, 18:59
0
165

Дубль Громова приніс команді Скрипника комфортну перемогу.

Луганська Зоря у Львові здобула перемогу над Рухом з рахунком 2:0 в матчі 20-го туру чемпіонату України.

Луганчани традиційно для себе швидко повели в рахунку після точного удару Громова на 8-й хвилині. Після цього Зоря впевнено контролювала хід поєдинку.

У кінцівці першого тайму і на початку другого Рух перехопив ініціативу і почав створювати моменти біля воріт гостей, але в цей момент Громов відзначився ще раз, записавши на свій рахунок дубль.

Після цього Зоря віддала ініціативу супернику, який намагався змінити ситуацію на полі, особливо намагалася зв'язка Кухаревич - Федорчук, але рахунок на табло не змінився.

Не допомогло Руху і те, що гості догравали зустріч в меншості. На 82-й хвилині другу жовту картку отримав Дмитро Іванисеня.

Зоря займає третє місце в чемпіонаті України, поступаючись Шахтарю чотири очки. Рух залишається на останній позиції в турнірній таблиці.

Рух - Зоря 0:2

Голи: Громов (8, 60)

Рух: Бандура, Гагун, Стаменкович, Зец, Мисик, Мартинюк, Карасюк (Кухарук, 65), Федорчук, Климчук (Кухаревич, 46), Б. Бойчук (Притула, 65), Кондраков (Борячук, 46)

Зоря: Василь, Хомченовський, Іванисеня, Абу Ханна, Жуніор Рейс (Циганікс, 77), Цвек (Назарин, 77), Юрченко, Кабан, Луньов (Аллахяр, 67), Громов (Гладкий, 77), Шахаб (Гринь, 88)

Попередження: Стаменкович (4), Зец (14) - Шахаб (16), Іванисеня (38), Юрченко (63).

Вилучений: Іванисеня (82, друга жовта картка)