iSport.ua,  3 квітня 2021, 21:12
0
152

Гол Роналду врятував Ювентус від поразки.

Ювентус в гостях зіграв внічию з Торіно з рахунком 2:2 в матчі 29-го туру чемпіонату Італії.

На 13-й хвилині рахунок у матчі відкрив Федеріко К'єза, але Антоніо Санабрія спершу зрівняв рахунок, а на 46-й хвилині вивів Торіно вперед.

Уникнути поразки Ювентусу допоміг Кріштіану Роналду, який на 79-й хвилині зрівняв рахунок.

Ювентус знаходиться на четвертій позиції, програючи Інтеру 9 очок і зігравши на матч більше. Торіно йде 17-м в два очки над зоною вильоту.

Торіно - Ювентус 2:2

Голи: Санабрія, 27, 46 - К'єза, 13, Роналду, 81

Торіно: Сірігу - Бонджорно, Бремер, Іццо - Мандрагора, Рінкон (Лукич, 66) - Ансальді, Войвода - Белотті (Дзадзен, 72), Верді (Базеллі, 87) - Санабрія

Ювентус: Щесни - Алекс Сандро (Рабіо, 87), К'єлліні, де Лігт, Куадрадо - К'єза, Бентанкур, Луїс да Сілва (Ремсі, 71), Кулусевскі (Федеріко Бернардескі, 71) - Роналду, Мората

Попередження: Ансальді, Рінкон, Санабрія, Мандрагора - Куадрадо, Федеріко Бернардескі