iSport.ua,  4 квітня 2021, 18:59
0
147

"Гірники" забили по одному голу в кожному з таймів.

Шахтар на виїзді здобув впевнену перемогу над Ворсклою (2:0) в поєдинку 20-го туру чемпіонату України.

"Гірники" забили по одному голу в кожному з таймів. Дублем відзначився форвард Жуніор Мораес.

На 42-й хвилині Алана Патрік видав зрячу передачу на форварда, а той в дотик переправив м'яч у сітку. Через 20 хвилин ігрового часу хавбек повторив цю комбінацію і знову вивів Мораеса на ударну позицію. Той не схибив.

"Гірники" набрали 42 очки і посідають друге місце в турнірній таблиці УПЛ. Ворскла залишилася на п'ятій позиції (31 бал).

Ворскла - Шахтар 0:2

Голи: Мораес, 42, 62

Ворскла: Різник - Пердута (Скляр, 38), Яворський (Челядин, 66), Чеснаков, Наджееб - Пуцлін, Луїзао (Ребенок, 75) - Кулач, Тілль (Ндіайе, 46), Кане - Степанюк

Шахтар: Трубін - Додо, Кривцов, Бондар, Сіпріано - Майкон, Степаненко, Алан Патрік (Маркос Антоніо, 90) - Марлос (Фернандо, 73), Мораес (Дентіньо, 83), Соломон (Мудрик, 90)

Попередження: Пуцлін - Марлос, Майкон