Пізній гол Родрігеса приніс Динамо перемогу над Олександрією

iSport.ua,  4 квітня 2021, 22:30
0
365

Кияни пропустили першими, але потім зібралися з силами і перевернули хід гри. Зустріч завершилася з рахунком 2:1 на користь "біло-синіх".

Київське Динамо вирвало перемогу у Олександрії в матчі 20-го туру чемпіонату України. Зустріч завершилася з рахунком 2:1 на користь "біло-синіх".

Першими забили господарі поля - на 14-й хвилині Артем Сітало отримав м'яч і завдав прицільного удару у ворота Бущана.

Через 20 хвилин кияни зрівняли рахунок завдяки зусиллям Миколи Шапаренка. Хавбек впевнено реалізував пенальті, який призначили після того, як Мірошниченко зіграв рукою в своїй штрафній.

На початку другого тайму Олександрія залишилася без головного тренера - Володимир Шаран отримав червону картку за суперечки з арбітром.

Потім Динамо вийшло вперед. Караваєв замкнув простріл з лівого флангу від Миколенка. Але арбітр Дмитро Крівушкін відмінив взяття воріт після перегляду VAR.

Киян це не збентежило, вони продовжили атакувати. На 90-й хвилині Жерсон Родрігес увірвався в штрафну і прострілив точно в "дев'ятку". Цей гол приніс Динамо важливу перемогу над Олександрією.

Олександрія - Динамо Київ 1:2

Голи: Сітало, 14 - Шапаренко, 38 (пен.), Родрігес, 90

Олександрія: Паньків - Пашаєв, Бабогло, Бондаренко, Мірошниченко - Гречишкін - Лучкевич (Стецьков, 84), Банада, Ковалець (Мельник, 90 + 1), Третьяков - Сітало (Устименко, 75).

Динамо Київ: Бущан - Кендзера, Забарний, Попов, Миколенко - Сидорчук - Караваєв, Шапаренко (Шепелєв, 83), Буяльський, Де Пена (Родрігес, 73) - Бесєдін (Гармаш, 88).

Попередження: Третьяков - Попов, Кендзера, Родрігес