iSport.ua,  7 квітня 2021, 23:53
0
210

"Сині" зробили хороший старт перед повторною грою ЛЧ.

У поєдинку 1/4 фіналу Ліги чемпіонів лондонський Челсі на виїзді зумів переграти Порту (2:0).

"Дракони" на початку поєдинку створили кілька гострих моментів, але жоден з них не реалізували. На 32-й хвилині Челсі провів одну з нечисленних атак, яка завершилася голом Маунта. Англієць спритно розвернувся на лінії штрафного і пробив у дальній кут.

У другому таймі португальський клуб збільшив свій тиск, проте він голу не приніс. Уже на 85-й хвилині поєдинку лондонський клуб відправив другий м'яч у ворота Порту: Чілуелл вийшов один на один, обіграв Марчесіна і завів м'яч у порожні ворота. Таким чином, Челсі зумів добути комфортну перемогу перед поєдинком у відповідь.

Порту - Челсі 0:2
Голи: Маунт, 32, Чілуелл, 85

Порту: Марчесін - Манафа (Консейсау, 83), Мбемба, Пепе, Санусі - Корона, Груїч, Урібе, Отава (Вієйра, 83) - Марега (Мартінес, 83), Діас.

Челсі: Менді - Аспілікуета, Крістенсен, Рюдігер - Джеймс (Сілва 80), Жоржиньйо, Ковачич, Чілуелл - Вернер (Пулішіч 65), Маунт (Канте 80) - Хаверц (Жиру 65).

Попереджені: Мбемба, 63, Груїч, 79.