Реал обіграв Барселону і вийшов в лідери Прімери

iSport.ua,  10 квітня 2021, 23:54
0
617

Мадридський Реал обіграв Барселону з рахунком 2:1 в Мадриді на стадіоні імені Альфредо Ді Стефано в рамках 30-го туру чемпіонату Іспанії.

Господарям вдався швидкий гол - вже на 13-й хвилині Карім Бензема красиво п'ятою переправив м'яч у ворота після передачі Лукаса Васкеса.

Поки Барселона відходила від пропущеного м'яча, Реал забив ще раз - Кроос сильно пробив зі штрафного і м'яч рикошетом від спини Деста і голови Альби опинився у воротах.

Отримавши комфортну перевагу в рахунку, Реал віддав м'яч Барселоні, намагаючись зловити суперника на контратаках. Незважаючи на те, що каталонці більше контролювали м'яч, моментів біля воріт Куртуа було мало, а ось Реал міг забивати третій - Вальверде влучив у дальню штангу, а зі спробою Васкеса на добиванні впорався тер Штеген.

Найреальніший момент у Барселони в першому таймі виник на рівному місці - Мессі вже в компенсований час зважився на прямий удар з кутового і потрапив в поперечину.

У другому таймі Барселона продовжила тримати м'яч, чекаючи помилок суперника, але коли здавалося, що Реал все контролює, на 60-й хвилині несподівано забив Оскар Мінгеса, який замкнув простріл Альби.

В останні півгодини забивати могли обидві команди - Кроос із забійної позиції не забив головою, Одріосола ледь не відправив м'яч під поперечину, Альба з хорошої позиції не влучив у дальній кут.

У кінцівці Барселона претендувала на пенальті після падіння Брейтуейта, але арбітр вирішив, що його тягнули за руку не так очевидно, як впав футболіст.

На останній хвилині Реал залишився в меншості після другої жовтої картки Каземіро.

У компенсований час команди ще раз обмінялися моментами - Марсело не реалізував вихід один на один, а перед самим фінальним свистком Моріба пробив в поперечину, упустивши останній шанс зрівняти рахунок.

Після цієї перемоги Реал зрівнявся за очками з лідируючим в чемпіонаті Іспанії Атлетіко. В активі обох мадридських клубів по 66 очок, але Атлетіко свій матч 30-го туру проведе в неділю. У Барселони 65 очок і третє місце.

Реал - Барселона 2:1

Голи: Бензема, 13, Кроос, 28 - Мінгеса, 60

Реал: Куртуа - Васкес (Одріосола, 43), Мілітао, Начо, Менді - Модріч, Каземіро, Кроос (Маріано, 72) - Вальверде (Асенсио, 61), Бензема (Марсело, 72), Вінісіус

Барселона: Тер Штеген - Мінгеса, Араухо (Моріба, 72), Ленгле - Дест (Грізманн, 46), Бускетс (Роберто, 64), де Йонг, Альба - Мессі, Педрі - Дембеле

Попередження: Педрі, 23, Араухо, 26, Альба, 84 - Модріч, 69, Начо, 69, Каземіро, 89

Вилучення: Каземіро, 90