Ворскла здобула домашню перемогу над Львовом

iSport.ua,  11 квітня 2021, 16:23
0
151

Полтавський клуб в непростому матчі зумів обіграти суперника зі Львова.

Полтавська Ворскла на своєму полі обіграла Львів у матчі 21-го туру чемпіонату України.

Господарі з перших хвилин зустрічі повністю заволоділи ініціативою, однак контролювали м'яч в основному в центрі поля і не створювали небезпечні моменти.

А потім на 15-й хвилині матчу львів'яни заробили пенальті - Якубу послизнувся в своїй штрафній площі і зрізав Грися. Виконував удар Альваро, проте не зумів переграти Різника.

Ризнык отбил пенальти

Різник відбив пенальті / Джерело: ФК Ворскла

Пізніше у гостей був ще один відмінний шанс - Нич пробив впритул з чужого штрафного, але знову допоміг воротар. Він зробив крок вперед і врятував свою команду. Львів насідав на суперника, а Ворскла намагалася відсунути гостей від своїх воріт.

Перший реальний момент у полтавчан з'явився лише в кінці першого тайму - Степанюк змістився в центр і пробив, але Ільющенков зумів врятувати свою команду в цій ситуації.

А ось на старті другої половини зустрічі Ворскла все ж забила - Ібрагім Кані підхопив м'яч в штрафний львів'ян і відправив його точно в ближній кут - 1:0. А через кілька миттєвостей господарі подвоїли свою перевагу завдяки Кулачу.

Після такого полтавці пішли вперед великими силами, але Львів прийшов у себе і знову відсунув гру до воріт господарів. В результаті один м'яч вони все ж відіграли - Довгий відправив м'яч головою в кут воріт.

Надалі гості мали ще кілька нагод відігратися, але їм не вистачало гостроти і фінальний свисток зафіксував перемогу Ворскли.

Наразі Ворскла займає п'яте місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи в своєму активі 34 очки. Львів йде на дванадцятій позиції, набравши 15 балів.

Ворскла - Львів 2:1

Голи: Кані, 47, Кулач, 50 - Довгий, 72

Ворскла: Різник - Пердута, Яворський, Чеснаков, Наджееб (Сапай, 90 + 3) - Скляр, Луїзао (Альюне, 46) - Кулач (Кравчук, 90 + 4), Тілль, Кані (Челядин, 82) - Степанюк.

ПФК Львів: Ільющенков - Махмутович, Семенів (Ременяк, 67), Якимець - Грисьо (Сабіно, 82), Романчук, Брикнер (Довгий, 61), Бусько (Лобай, 82) - Чиряк, Альваро (Ренан, 61) - Нич.

Попередження: Якубу, Кані, Скляр - Махмутович, Чиряк, Грисьо.

Альваро Тавареш не зміг реалізувати пенальті на 15-ій хвилині (воротар).