Реал вистояв під натиском Ліверпуля і вийшов до півфіналу Ліги чемпіонів

iSport.ua,  14 квітня 2021, 23:56
0
393

У матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Ліверпуль на своєму полі приймав мадридський Реал. Команди зіграли в нульову нічию.

"Червоним" після поразки в першому поєдинку (1:3) необхідно було забивати як мінімум два м'ячі, а ось "вершкових" влаштовувала ситуація і було цілком передбачувано, що підопічні Зідана гратимуть на утримання.

Тож не дивно, що з перших же хвилин підопічні Клоппа кинулися в атаку - вже на другій хвилині у Мохамеда Салаха була відмінна можливість відкрити рахунок. Мане скинув на єгиптянина, але той в дотик не зміг пробити Куртуа.

Ливерпуль и Реал сыграли вничью
Ліверпуль і Реал зіграли внічию / Джерело: Getty Images

А на 11-й хвилині забити вже міг Джеймс Мілнер - він метрів з 20-ти пробивав у "дев'ятку", але Куртуа зумів дотягнутися до м'яча і відбити цей удар.

Такий стрімкий початок показував, наскільки сильно Ліверпуль хоче забити. А ось Реал, відверто, засмучував своєю грою в перші 10-15 хвилин поєдинку. Потім гості трохи звикли до натиску суперника і сконцентрувалися на захисті, що їм чудово вдалося.

Більш того, Реал зумів і сам створити небезпечний момент - на 20-й хвилині Карім Бензема зумів впоратися з Кабаком і пробив у ворота. Стійка воріт буквально врятувала господарів від пропущеного м'яча.

Ліверпуль намагався створювати моменти, контролював гру, забігав то з флангів, то намагався атакувати через центр поля, але англійцям постійно не вистачало того самого останнього удару. У підсумку на перерву команди так і пішли з рахунком 0:0.

У другому таймі нічого не змінилося - Реал продовжував грати стримано, а Ліверпуль усіма силами йшов вперед. Гості особливо не прагнули атакувати, хоча кількома своїми можливостями все ж спробували скористатися, але не вийшло забити.

У господарів же нічого не виходило - дійсно серйозних моментів практично не було, більшість непоганих атак або переривали захисники, або самі "червоні" втрачали м'яч.

Клопп спробував внести в гру своєї команди більше креативу, провівши заміни, але і це не змінило ситуацію - Реал надійно оборонявся, а Ліверпуль так і не придумав, як з цим впоратися.

Фінальний свисток зафіксував 0:0 на табло, і за сумою двох матчів Реал вийшов у півфінал турніру, де зіграє з Челсі. Ліверпуль ж завершує свій виступ у єврокубках.

Ліверпуль - Реал - 0:0 (перший матч 1: 3)

Ліверпуль: Аліссон - Александер-Арнольд, Філліпс, Кабак (Жота, 60), Робертсон - Вейналдум, Фабіньо, Мілнер (Алькантара, 60) - Салах, Фірміно (Шакірі, 82), Мане (Окслейд-Чемберлен, 82).

Реал: Куртуа - Вальверде, Мілітан, Начо, Менді - Модріч, Кааземіро, Кроос (Одріосола, 72) - Асенсио (Іско, 82), Бензема, Вінісіус (Родріго, 72).

Попередження: Робертсон, Філліпс - Каземіро.