iSport.ua,  17 квітня 2021, 15:57
0
201

Підопічні Миколи Цимбала піднялися з дна турнірної таблиці УПЛ.

Минай здобув несподівану перемогу над чернігівською Десною в поєдинку 22-го туру чемпіонату України. Зустріч завершилася з рахунком 3:1 на користь підопічних Миколи Цимбала.

Минай вийшов вперед у середині першого тайму - Анатолій Нурієв забив з пенальті, призначеного за фол Йоонаса Тамма. На 39-й хвилині Нурієв оформив дубль.

На початку другої половини зустрічі Василь Пиняшко довів рахунок до розгромного. На 56-й хвилині захисник "сіверян" Максим Імереков забив гол престижу у ворота господарів.

Завдяки цій перемозі Минай поліпшив своє турнірне становище в УПЛ. Команда займає 12-е місце в таблиці, набравши 18 очок. Десна йде на четвертій сходинці (36 балів).

Минай - Десна 3:1

Голи: Нурієв, 24, 39, Піняшко, 50 - Імереков, 56

Минай: Попович - Маембе, Лопиренок, Матіч, Саків - Кожанов (Піняшко, 41), Ткачук (Мілевський, 79), Петрусенко, Бойко (Малепе, 79) - Нурієв, Ахмедзаде (Сніжко, 66)

Десна: Литовка - Конопля (Полегенько, 74), Імереков, Тамм (Гітченко, 46), Сухоцький - Домбровський (Чепурненко, 54), Огиря - Картушов, Арвеладзе (Волков, 54), Гуцуляк - Дегтярьов (Безбородько, 46)

Попередження: Тамм, Огиря, Волков, Картушов