Маріуполь і Олімпік розписали результативну нічию

iSport.ua,  18 квітня 2021, 19:20
0
62

Команди не змогли виявити сильнішого в матчі УПЛ.

Футболісти Маріуполя розійшлися миром з гравцями Олімпіка в поєдинку 22-го туру чемпіонату України.

Команда Юрія Калитвинцева вийшла вперед вже на п'ятій хвилині. Андрій Кулаков наблизився до воріт суперника і завдав прицільного удару з близької відстані.

На 26-й хвилині Олімпік відновив паритет зусиллями Нкенга. Камерунець впевнено реалізував пенальті, який заробив Тейшейра. На більше команд не вистачило, матч завершився з рахунком 1:1.

Олімпік перервав восьмиматчеву серію поразок і піднявся на 11-е місце в УПЛ (18 очок). Маріуполь йде на дев'ятому рядку (22).

Маріуполь - Олімпік 1:1

Голи: Кулаков, 5 - Нкенг, 26 (з пенальті)

Маріуполь: Кудрик - Стасюк, Биков, Чоботенко, Кирюханцев - Топалов (Меліченко, 83), Танковський (Кащук, 88), Мишнєв, Очеретько (Чех, 46) - Бондаренко (Горбунов, 68) - Кулаков

Олімпік: Кичак - Лебеденко, Зотько, Драме, Пасіч - Політило, Бабенко - Тейшейра, Нкенг (Завійський, 90), Бренер (Чогадзе, 79), Каргбо-молодший

Попередження: Кулаков - Драме, Бабенко