Малиновський - про матч проти Ювентуса: Задоволений результатом і забитим голом

iSport.ua,  18 квітня 2021, 20:24
0
593

Єдиний гол українця приніс Аталанті перемогу над туринським клубом.

Український півзахисник Аталанти Руслан Малиновський прокоментував перемогу своєї команди над Ювентусом (1:0) в матчі 31-го туру чемпіонату Італії.

Українець вийшов на поле на 72-й хвилині зустрічі, а на 87-й вразив ворота "старої сеньйори", який став єдиним в цьому поєдинку.

"Я задоволений результатом і голом. Нам було важливо взяти три очки. У нас залишилося сім фіналів, і ми повинні боротися за максимальні бали в кожному з цих поєдинків.

У Ювентуса сильні нападаючі, але ми відмінно відіграли в захисті. Перемога над туринцями - це дуже приємно.

Я щасливий, адже я завжди хочу допомагати команді і викладатися на повну. Це складно, коли ти входиш в гру, тому що перші кілька хвилин тобі потрібно грати швидко, щоб влитися.

Але потім все у мене було добре, і я забив", - наводить слова Малиновського з посиланням Tutto Atalanta на Sky Sport Italia.