Реал не зміг обіграти Хетафе

iSport.ua,  19 квітня 2021, 00:19
0
200

Мадридський Реал зіграв внічию з Хетафе в матчі 33-го туру чемпіонату Іспанії. Зустріч завершилася з рахунком 0: 0.

"Вершкові" могли відкрити рахунок вже на восьмій хвилині, проте суддя відмовився зараховувати гол Маріано Діаса.

Потім шанс забити отримав Хетафе - Хайме Мата увірвався в штрафну, завдав потужного удару у ворота, але влучив у штангу.

У другому таймі господарі діяли трохи гостріше, проте до забитого м'яча справа так і не дійшла.

Реал займає друге місце в таблиці Ла Ліги, набравши 67 очок. Відставання від лідера Атлетіко становить три бали. Хетафе розташовується на 15-му рядку (30).

Хетафе - Реал 0:0

Хетафе: Соріа - Ньом, Даконам, Тимор, Мірамонтес - Ален (Суарес, 76), Максимович, Арамбаррі, Кукурелья - Мата (Анхель, 65), Унал (Хосет, 90).

Реал: Куртуа - Одріосола, Мілітао, Чуст, Марсело - Модріч, Іско - Родріго (Бланко, 65), Асенсио (Аррібас, 78), Вінісіус - Маріано (Бензема, 65).

Попередження: Ньом, 58, Анхель, 75, Кукурелья, 86 - Вінісіус, 54.