Наполі поділив очки з Інтером

iSport.ua,  18 квітня 2021, 23:58
0
92

В рамках 31-го туру італійської Серії А Наполі зіграв внічию з Інтером. Зустріч пройшла в Неаполі і завершилася з рахунком 1:1.

Підопічні Дженнаро Гаттузо вийшли вперед на 36-й хвилині. Голкіпер Інтера Самір Ханданович забив автогол, намагаючись зупинити атаку суперника.

На 55-й хвилині півзахисник Інтера Крістіан Еріксен відновив паритет. Датчанин наблизився до штрафного і пробив точно в нижній правий кут воріт Наполі.

Інтер продовжує лідирувати в турнірній таблиці чемпіонату Італії, набравши 75 очок. Наполі знаходиться на п'ятому місці (60 балів).

Наполі - Інтер 1:1

Голи: Ханданович, 36 (авт.) - Еріксен, 55

Наполі: Мерет - Ді Лоренцо, Манолас, Кулібалі, Маріу Руї - Руїс (Бакайото, 90 + 1), Демме - Політано (Політано, 90 + 1), Зьелінскі (Ельмас, 88), Лоренцо Інсіньє - Осімхен (Мертенс, 74).

Інтер: Ханданович - Шкрініар, Де Врей, Бастони - Хакимі, Барелла, Брозовіч, Еріксен (Гальярдіні, 83), Дарміан (Перішич, 68) - Лукаку, Мартінес (Санчес, 75).

Попередження: Кулібалі, Демме, Мертенс, Політано, Манолас - Дарміан, Хакимі.