Кравець відзначився голом у матчі проти Різеспора Морозюка

iSport.ua,  20 квітня 2021, 21:05
0
120

Український форвард забив на 86-й хвилині і встановив остаточний рахунок поєдинку.

Український нападник Коньяспора Артем Кравець забив гол у матчі 36-го туру чемпіонату Туреччини проти Різеспора (3:5).

Екс-форвард Динамо вийшов на заміну на 76-й хвилині, а через 10 хвилин відзначився забитим голом. Щоправда, до того моменту Коньясор програвав з рахунком 2:5.

Український захисник Різеспора Микола Морозюк провів на полі всі 90 хвилин, але результативними діями не відзначився.

Для Кравця це дев'ятий забитий гол у 27 матчах чемпіонату Туреччини в поточному сезоні.