Дніпро-1 розгромило Минай, тричі забивши в першому таймі

iSport.ua,  24 квітня 2021, 19:10
0
203

Команда Йовічевича продовжує успішну середу матчів навесні.

Дніпро-1 вдома розгромило Минай в матчі 23-го туру чемпіонату України з рахунком 3:0.

Рахунок на 17-й хвилині міг відкривати Артем Довбік, але він не реалізував пенальті, правда, через 11 хвилин нападаючий реабілітувався.

На 32-й хвилині Сергій Булеца подвоїв перевагу дніпрян. А на останній хвилині основного часу першого тайму Маріо Чуже реалізував 11-метровий, призначений за гру рукою Маембе.

На 65-й хвилині Ткачук відіграв один м'яч, але його гол був відмінений після перегляду VAR через офсайд. Більше голів у матчі не було.

Дніпро-1 набрав 29 очок і піднявся на сьоме місце. Минай знаходиться на останній позиції з 18 балами.

Дніпро-1 - Минай 3:0

Голи: Довбік, 28, Булеца, 32, Чуже, 44, з пенальті

На 17-й хвилині Довбік не реалізував пенальті

Дніпро-1: Юрчук - Тейлор, Дуглас, Сваток, Дубінчак - Батагов, Ді Франко, Чуже (Гонсалвес, 81), Булеца (Ярмолюк, 76) - Когут (Білл, 46) - Довбік (Хобленко, 76).

Минай: Попович - Маембе (Петрусенко, 46), Лопиренок, Матіч, Саків (Багайоко, 83) - Сніжко - Ахмедзаде, Ткачук (Малепе, 84), Нурієв, Бойко - Мілевський (Одуена, 84).

Попередження: Батагов, 20, Чуже, 73 - Ткачук, 31, Маембе, 43, Бойко, 53, Нурієв, 62, Петрусенко, 80.