Голи Юрченка та Шахаба допомогли Зорі обіграти Олімпік

iSport.ua,  25 квітня 2021, 16:05
0
60

Луганчани закріпилися на третій сходинці турнірної таблиці УПЛ.

Луганська Зоря здобула перемогу над донецьким Олімпіком в матчі 23-го туру чемпіонату України. Зустріч пройшла в Запоріжжі і завершилася з рахунком 2:1 на користь підопічних Віктора Скрипника.

Луганчани вийшли вперед на 12-й хвилині зусиллями Владлена Юрченка. Хавбек успішно реалізував пенальті, призначений за фол проти Владислава Кочергіна.

На початку другого тайму Каргбо зрівняв рахунок в матчі, також забивши з пенальті. Вирішальним став гол колишнього нападаючого Олімпік Шахаба Захеді, який пробив точно в лівий нижній кут воріт суперника після навісу Дениса Фаворова.

Зоря, набравши 41 очко, займає третє місце в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги. Олімпік розташовується на 13-му рядку (18 балів).

Зоря - Олімпік 2:1

Голи: Юрченко, 12 (пен.), Шахаб, 70 - Каргбо, 54 (пен.)

Зоря: Василь - Фаворов, Вернидуб, Абу Ханна, Жуніньо - Назарин - Юрченко (Іванисеня, 77), Кочергін - Кабан (Луньов, 67) - Сайядманеш (Руфат, 90 + 1), Гладкий (Шахаб, 67).

Олімпік: Кичак - Пасіч, Драме, Зотько, Лебеденко - Бабенко, Політило - Беніто (Каргбо, 46), Екра (Таллес, 46), Тейшейра - Нкенг.

Попередження: Кабан, Фаворов - Екра