Реал зіграв внічию із Челсі у півфіналі Ліги чемпіонів

iSport.ua,  27 квітня 2021, 23:53
0
302

Команди обмінялися голами в першому таймі.

У Мадриді завершився перший матч 1/2 фіналу Ліги чемпіонів між Реалом і Челсі, в якому команди не зуміли виявити сильнішого (1:1).

Уже з перших хвилин зустрічі "сині" почали грати достатньо активно, проте в основному гра проходила у центрі поля.

Утім, трохи осмілівши, Челсі пішов уперед і вже на 10-й хвилині створив перший небезпечний момент, але Модріч заблокував удар Маунта. А слідом Вернер не зумів переграти Куртуа з дуже вигідної позиції.

А вже через чотири хвилини "сині" відкрили рахунок - Рюдігер віддав на хід Пулишічу на лівому фланзі, той змістився в центр, обвів Куртуа і відправив м'яч у порожні ворота - 0:1.

Кристиан Пулишич празднует гол в ворота Реала
Крістіан Пулишіч святкує гол у ворота Реала / Джерело: Getty Images

У перші хвилини після пропущеного голу "вершкові" розгубилися, а гості намагалися забити ще, але ніяк не вдавалося - то Вернер потрапив в офсайд, то просто не вистачало сміливості у фінальній третині поля.

Потім уже Бензема потривожив ворота Менді - француз отримав м'яч на підступах до штрафного, прекрасно впорався із захисниками і потужно пробив. Здавалося, що м'яч потрапить у "дев'ятку", але він потрапив у штангу. Через кілька хвилин після цього Карім все ж забив, причому дуже несподівано.

На 29-й хвилині Реал отримав право на кутовий, і Кроос вирішив його розіграти. Тоні скинув на Модріча, той закинув на дальню штангу на Марсело. Бразилець навісив у штрафний на Каземіро, той скинув на Мілітао, який потилицею продовжив на Бензему. Карім обробив м'яч і пробив без шансів для Менді - 1:1.

Карим Бензема сравнивает счет в матче
Карім Бензема зрівнює рахунок у матчі / Джерело: Getty Images

До кінця першого тайму команди досить активно вели себе на полі, хоча Челсі все ж виглядав солідніше. Кілька моментів було у Вернера, щоб вивести гостей уперед, але він так і не зумів забити.

Другий тайм видався куди менш інтенсивним та агресивним у виконанні обох команд. Підопічні Тухеля вже не прагнули грати першим номером, хоча моменти у них все ж були, а Реал допускав досить багато дурних втрат і загалом виглядав невпевнено.

"Сині" створили трохи більше моментів, але, як і в першому таймі, не скористалися ними. У підопічних Зідана було кілька непоганих шансів завершити матч на свою користь, але вони також їх не реалізували.

Реал и Челси завершили матч вничью - 1:1
Реал і Челсі завершили матч внічию - 1:1 / Джерело: Getty Images

У підсумку фінальний свисток зафіксував нічию 1:1, і шанси на вихід у фінал у команд рівні. Матч-відповідь Челсі і Реал проведуть у Лондоні в середу, 5 травня.

Реал - Челсі - 1:1
Голи: Бензема, 29 - Пулішич, 14.

Реал: Куртуа - Мілітао, Варан, Начо - Карвахаль (Одріосола, 77), Модріч, Каземіро, Кроос, Марсело (Асенсіо, 77) - Бензема (Родріго, 90+2), Вінісіус (Азар, 66).

Челсі: Менді - Крістенсен, Сілва, Рюдігер - Аспілікуета (Джеймс, 66), Канте, Жоржиньйо, Чілуелл - Пулішич (Зіеш, 66), Вернер (Хаверц, 66), Маунт.

Попередження: Вінісіус (27), Кроос (60), Марсело (65), Варан (78), Одріосола (89) - Пулішич (38).