Ассіст Зінченко допоміг Ман Сіті обіграти ПСЖ в Лізі чемпіонів

iSport.ua,  28 квітня 2021, 23:53
0
585

Англійська команда Ман Сіті здобула вольову перемогу в першому півфіналі Ліги чемпіонів.

Манчестер Сіті в гостях обіграв ПСЖ з рахунком 2:1 в першому півфіналі Ліги чемпіонів.

Парижани першими вийшли вперед, забивши гол на 15-й хвилині. Ді Марія навісив з кутового на ближню штангу, де Маркіньос майстерно підрізав м'яч головою у дальній кут.

Та й взагалі господарі домінували в першому таймі, володіли ігровою ініціативою, гостро контратакуючи, тоді як Ман Сіті хоч і тримав м'яч, але записав в актив лише удар Фодена в руки Навасу з меж штрафного. У ПСЖ зазначив хороший удар Паредеса після кутового, а також момент Неймара, якому переправити м'яч у ворота завадив свій же партнер Флоренці.

Зате в другому таймі гості перехопили ініціативу і на 64-й хвилині Кевін Де Брюйне зробив рахунок знову рівним. Бельгієць отримав передачу від Зінченка і виконав навіс в штрафну. М'яч на шляху не торкнувся жодного гравця і влетів у ворота.

Через кілька хвилин Ріяд Марез ударом зі штрафного вивів Сіті вперед. І знову не обійшлося без помилки гравців ПСЖ, які в стінці розійшлися і саме туди пробив Марез.

На цьому проблеми ПСЖ не закінчилися - на 77-й хвилині Ідрісса Гейє отримав пряму червону картку, залишивши свою команду догравати матч удесятьох.

Правда, чисельна перевага команда Хосепа Гвардіоли не змогла перетворитися в третій забитий м'яч, хоча господарі до кінця матчу виглядали ошелешеними. Зустріч завершилася перемогою Ман Сіті з рахунком 2:1.

Гра у відповідь відбудеться 4 травня на стадіоні Етіхад в Манчестері.

ПСЖ - Манчестер Сіті 1:2

Голи: Маркіньос (15) - Де Брюйне (64), Марез (71).

ПСЖ: Навас - Баккер, Кімпембе, Маркіньос, Флоренці - Верратті, Паредес (Еррера, 83), Гуйє - Неймар, Мбаппе, Ді Марія (Данилу, 80).

Манчестер Сіті: Едерсон - Канселу (Зінченко, 61), Діаш, Стоунз, Уокер - Родрі, Гюндоган, Сілва - Фоден, Де Брюйне, Марез.

Попередження: Паредес (70), Неймар (74) - Канселу (31), Де Брюйне (86).

Вилучення: Гуйє (77).