iSport.ua,  1 травня 2021, 21:30
0
181

Підопічні Мірчі Луческу не помітили опору полтавчан.

У рамках 24-го туру української Прем'єр-ліги київське Динамо на виїзді розгромило Ворсклу. Зустріч завершилася з рахунком 5:1 на користь "біло-синіх".

Підопічні Мірчі Луческу вийшли вперед вже на шостій хвилині. Олександр Караваєв увірвався у штрафний і скинув м'яч на Віталія Буяльського, якому для голу залишалося лише підставити ногу.

На 15-й хвилині Буяльський оформив дубль, хавбеку знову асистував Караваєв. У середині першого тайму Владислав Кулач скоротив відставання в рахунку, проте незабаром Буяльський знову збільшив перевагу своєї команди. Це його перший хет-трик у кар'єрі.

На 65-й хвилині форвард киян Жерсон Родрігес довів рахунок до розгромного. Добив полтавчан бразилець Сідклей.

Поразка опустила Ворсклу на шосту сходинку в турнірній таблиці УПЛ (37 очок). Динамо займає перше місце (61 бал).

Ворскла - Динамо Київ 1:5
Голи: Кулач, 24 (пен.) - Буяльський, 6, 15, 32, Родрігес, 65, Сідклей, 84

Ворскла: Різник - Чеснаков (Сапай, 46), Яворський, Альюне (Челядин, 46) - Луїзао, Тілль, Пуцлін, Наджееб (Ребенок, 46) - Кані (Кравчук, 68) - Кулач, Степанюк.

Динамо Київ: Бущан - Кендзьора, Забарний, Сирота, Миколенко (Сідклей, 78) - Шепелєв (Гармаш, 46) - Караваєв, Шапаренко, Буяльський (Ледньов, 67), Родрігес (Клейтон, 82) - Бесєдін (Супряга, 46).

Попередження: Сапай, Тілль, Кравчук - Кендзьора.