Реал здобув перемогу над Осасуною і наблизився до Атлетіко

iSport.ua,  2 травня 2021, 00:07
0
205

Голами у складі "вершкових" відзначилися Едер Мілітан і Каземіро.

Мадридський Реал обіграв Осасуну в рамках 34-го туру чемпіонату Іспанії. Зустріч, що пройшла на стадіоні Альфредо ді Стефано, завершилася з рахунком 2:0 на користь "вершкових".

У першому таймі підопічні Зінедіна Зідана створили кілька небезпечних моментів, але до забитого голу справа так і не дійшла.

Рахунок на 76-й хвилині відкрив захисник Реала Едер Мілітан, який замкнув подачу Іско з кутового.

Через чотири хвилини Каземіро подвоїв перевагу мадридської команди.

Завдяки перемозі Реал зберіг шанси на перемогу в чемпіонській гонці. Команда Зінедіна Зідана займає друге місце в турнірній таблиці Ла Ліги, відставання від Атлетіко, який зараз лідирує, становить два очки.

Реал - Осасуна 2:0
Голи: Мілітан, 76, Каземіро, 80

Реал: Куртуа - Одріосола, Мілітан, Варан (Начо, 46), Марсело (Мігель, 65) - Бланко, Асенсіо (Аррібас, 82), Каземіро - Вінісіус (Родріго, 65), Бензема, Азар (Іско, 72).

Осасуна: Еррера - Відаль, Арідане, Д. Гарсія, Санчес - Торро (Хоні, 84) - Торрес (Барха, 81), Монкайола, Мартінес (Брашанац, 65), Р. Гарсія (Адріан, 81) - Авіла (Будимир, 64).

Попередження: Мартінес.