iSport.ua,  2 травня 2021, 19:11
0
236

Луганчани здобули непросту перемогу над аутсайдером.

Зоря в Запоріжжі мінімально обіграла Минай з рахунком 1:0 в матчі 24-го туру чемпіонату України

У першому таймі команди не створили жодного моменту, чому сприяли обережна гра біля своїх воріт Миная і якась інертність Зорі в атаці. Зате в другому таймі команди заграли сміливіше і моменти стали виникати то біля одних, то біля інших воріт - причому у Миная їх було навіть більше.

Втім, з реалізацією в цей вечір проблеми були у двох команд і коли здавалося матч завершиться в нульову нічию, три очки луганчанам приніс точний удар Владислава Кочергіна.

Зоря фактично забезпечила собі бронзові нагороди за підсумками сезону, поступаючись Шахтарю чотири очки і випереджаючи Колос на шість.

Минай замикає турнірну таблицю, маючи два тури, щоб врятуватися від вильоту.

Зоря - Минай 1:0

Гол: Кочергін, 81

Зоря: Мацапура - Фаворов, Вернидуб, Цвек, Жуніньо - Назарин - Юрченко, Кочергін - Кабан (Іванисеня, 78) - Сайядманеш (Шахаб, 83), Гладкий.

Минай: Попович - Маембе, Лопиренок, Матіч, Малепе - Петрусенко, Ткачук - Піняшко (Бойко, 57), Хахльов (Книш, 79), Багайоко - Ахмедзаде (Огбонна, 46).

Попередження: Гладкий, Фаворов, Назарин, Сайядманеш - Піняшко, Петрусенко, Ткачук, Книш.