iSport.ua,  2 травня 2021, 19:18
0
206

Львівська команда вирвала перемогу у суперника на останніх хвилинах.

Маріуполь програв удома Львову з рахунком 1:2 в рамках поєдинку 24-го туру чемпіонату України.

Підопічні Остапа Маркевича відкрили рахунок у матчі на кінець півгодини гри, зусиллями Дмитра Топалова, але майже відразу пропустили після точного удару Дмитра Семенова.

У другому таймі активніше виглядав Маріуполь, але забили гості - Енес Махмутович на останній хвилині основного часу приніс перемогу Львову.

Маріуполь - Львів 1:2

Голи: Топалов, 31 - Семенов, 33, Махмутович, 90 + 1

Маріуполь: Кудрик - Драмбаєв (Стасюк, 46), Биков (Мампассі, 75), Сагуткін, Кирюханцев - Танковський (Чех, 55), Мишнєв - Горбунов (Очеретько, 46), Топалов, Бондаренко (Меліченко, 73) - Кулаков.

Львів: Ільющенков - Ременяк, Бусько (Рафаел Сабіно, 89), Махмутович, Романчук - Грисьо, Чірьяк (Крушинський, 89), Довгий, Альваро (Нич, 63), Семенів (Казлаускас, 70) - Ренан Абнер (Брикнер, 63).

Попередження: Биков, Очеретько, Сагуткін, Кулаков - Махмутович, Романчук