Челсі обіграв Реал і вийшов у фінал Ліги чемпіонів

iSport.ua,  5 травня 2021, 23:53
0
672

Підопічні Тухеля забили два голи у ворота суперника.

Лондонський Челсі на Стемфорд Брідж приймав мадридський Реал у матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів.

Перший поєдинок команди зіграли внічию - 1:1, і лондонцям було досить навіть нульової нічиєї в матчі-відповіді, щоб пройти далі. Однак уже з перших хвилин зустрічі "сині" показали, що не збираються ставити "автобус".

Підопічні Тухеля, хоч і трохи менше володіли м'ячем, постійно створювали моменти. Так, на 12-й хвилині небезпечний удар завдав Рюдігер, але Куртуа впорався з ним, а потім небезпечно у штрафний прострілив Вернер, але Начо не дозволив Хаверцу замкнути передачу.

Эден Азар пытается обойти соперников
Еден Азар намагається обійти суперників / Джерело: Getty Images

До середини тайму, здавалося, що Реал все ж намацав свою гру - дуже небезпечний удар видав Карім Бензема. Француз прийняв передачу на радіусі штрафного, розвернувся і закрутив м'яч у кут, але Менді все ж зробив сейв.

А через кілька миттєвостей після цього забив Челсі. У центрі відмінно відіграв Канте, який відпасував у штрафний. М'яч опинився у Хаверца, і йому потрібно було всього лише перекинути Куртуа, але він примудрився потрапити в перекладину.

На щастя для "синіх", після відскоку м'яча Вернер холоднокровно добив ударом головою, і, тим самим, вивів свою команду вперед - 1:0.

Гол Тимо Вернера
Гол Тімо Вернера / Джерело: Getty Images

Пропущений м'яч не особливо розлютив Реал, адже надмірної активності, і, тим більше, небезпечних моментів від них не надійшло. А ось Челсі насідав на ворота суперника, але ніяк не вдавалося забити ще, і на перерву лондонці пішли з мінімальною перевагою.

На старті другого тайму Реал спробував пресингувати суперника, але "аристократи" успішно виходили з-під пресингу і контратакували. Практично відразу мав можливість забити Тьяго Сілва, але не влучив у ворота, а потім і Маунт пробив вище воріт.

Карим Бензема пытается пробить головой
Карім Бензема намагається пробити головою / Джерело: Getty Images

Після цього у "синіх" почалася прямо серія з нереалізованих моментів, і більшість з них на рахунку Хаверца. Зідан, оцінюючи цю ситуацію, вирішив підсилити атаку, але це ніяк не допомагало його команді відігратися, а Челсі, навпаки, продовжував насідати.

І ця наполегливість все ж принесла свої плоди. Знову атаку розвинув Канте, який вчасно віддав на правий край штрафного, де Пулішич трохи затримався, витягнувши на себе Куртуа, а потім відпасував на Маунта, і Мейсон спокійно переправив м'яч у порожні ворота - 2:0.

Гол Мейсона Маунта
Гол Мейсона Маунта / Джерело: Getty Images

Реал на останніх хвилинах намагався змінити ситуацію, але було занадто пізно. Фінальний свисток зафіксував перемогу Челсі.

Таким чином, підопічні Тухеля вийшли у фінал турніру, де їм належить зіграти проти Манчестер Сіті. Поєдинок відбудеться у Стамбулі (Туреччина) 29 травня.

Челсі - Реал - 2:0 (перший матч - 1:1)
Голи: Вернер, 28, Маунт, 85

Челсі: Е. Менді - Крістенсен, Тьяго Сілва, Рюдігер - Аспілікуета (Джеймс, 88), Канте, Жоржиньйо, Чілуелл - Хаверц (Жиру, 90+4), Вернер (Пулішич, 67), Маунт (Зіеш, 89).

Реал: Куртуа - Начо, Мілітао, Рамос, Ф. Менді (Вальверде, 63) - Кроос, Каземіро (Родріго, 76), Модріч - Вінісіус (Асенсіо, 63), Бензема, Азар (Діас, 89).

Попередження: Жоржиньйо (14), Крістенсен (39), Маунт (87) - Рамос (36), Начо (62), Кроос (72), Вальверде (90).