iSport.ua,  9 травня 2021, 15:55
0
674

Десна і Ворскла в заочній суперечці визначили п'яту команду чемпіонату.

У неділю, 9 травня, завершується чемпіонат України сезону-2020/21. В останньому турі єдиною збереженою інтригою було визначити п'ятого учасника від України в єврокубках на наступний сезон.

На п'яту позицію претендували Десна і Ворскла, які мали однакову кількість очок, але чернігівський клуб був вище за додатковими показниками.

У підсумку п'яту позицію, а з нею і путівку в кваліфікацію Ліги Конференцій, здобула Ворскла. Полтавчани здобули перемогу над Минаєм з рахунком 2:1 завдяки голам Кані і Кулача з пенальті. У Миная вже на 7-й хвилині з пенальті відзначився Хохлов.

Минай - Ворскла 1:2

Голи: Хохлов, 7 (з пенальті) - Кані, 14, Кулач, 41 (з пенальті)

Минай: Попович - Книш (Сніжко, 81), Лопиренок, Матіч, Багайоко (Чушенко, 46) - Ткачук, Пиняшко (Бойко, 70), Хохлов (Мілевський, 76), Малепе, Саків - Ахмедзаде (Одуена, 70)

Ворскла: Різник - Чеснаков, Яворський, Сапай - Кані, Скляр, Пуцлін, Дитина (Кравчук, 34), Степанюк, Тілль - Кулач (Кожевников, 79)

Попередження: Малепе, Багайоко, Хохлов, Матіч, Ахмедзаде, Мілевський - Чеснаков, Скляр

А ось Десна розгромно програла Маріуполю на виїзді 1:4. Конопля відкрив рахунок у кінцівці першого тайму, але в другому таймі дубль Сікана, голи Очередька і Бондаренка принесли перемогу команді Маркевича. Десна з 62-й хвилині ще й грала в меншості.

Маріуполь - Десна 4:1

Голи: Очеретко, 61, Сікан, 63, 78, Бондаренко, 86 - Конопля, 44

Маріуполь: Кравцов - Меліченко, Мампасі, Муравський (Чоботенко, 55), Драмбаев - Чех Горбунов (Стасюк, 46), Кулієв, Очеретко (Тищенко, 72), Кащук (Бондаренко, 56) Сікан (Плакса, 80)

Десна: Паст - Конопля, Гітченко, Тамм (Черпурненко, 83), Сухоскій (Мостовий, 70) - Калитвинцев, Домбровський, Огиря (Арвеладзе, 83), Картушов - Гуцуляк (Єрмаков, 69)

Вилучення: Домбровський, 62

Попередження: Муравський, Бондаренко - Гуцуляк, Домбровський, Сухоцький