Дніпро-1 втратило перемогу над Рухом, Львів і Олімпік поділили очки

iSport.ua,  9 травня 2021, 19:00
0
209

Львівські клуби завершили сезон нічийними результатами.

Матчами двох львівських команди Руху і ФК Львів проти Дніпра-1 і Олімпіка завершився чемпіонат України сезону-2020/21.

Дніпро-1 втратив перемогу над Рухом - Чуже вивів команду Йовічевича вперед на 60-й хвилині, але на шостій компенсованій хвилині Кондраков з пенальті рахунок зрівняв.

У матчі Львова та Олімпіка також зафіксована нічия 1:1. Львів'ян вивів вперед бразильський нападаючий Городян Реннан на 27-й хвилині, а Владислав Хамелюк на 86-й хвилині зрівняв рахунок.

У підсумку Дніпро-1 фінішувало в чемпіонаті на 7-й позиції з 30 очками, за ним в одному очку Львів і Олександрія, Рух десятий з 28 очками, а Олімпік, заробивши лише 2 очки у весняній частині сезону, став передостаннім.