Вест Хем з Ярмоленком програв Евертону в чемпіонаті Англії

iSport.ua,  9 травня 2021, 20:43
0
324

Українець вперше за три місяці зіграв за свій клуб.

Вест Хем вдома поступився Евертону в матчі 35-го туру чемпіонату Англії з рахунком 0:1.

Єдиний гол у складі гостей забив Домінік Калверт-Льюин, який відзначився на 24-й хвилині.

Зазначимо, що вперше за 3 місяці на полі з'явився український вінгер Андрій Ярмоленко - він вийшов на заміну на 73-й хвилині. Ще в лютому українець отримав травму, в квітні кілька разів з'являвся в заявці і ось, нарешті, вийшов на поле, але врятувати команду від поразки не зміг.

Це 22-й матч Ярмоленко в цьому сезоні за Вест Хем, в яких він забив 3 голи і зробив 4 асисти.

Вест Хем зазнав третьої поразки в чотирьох останніх іграх АПЛ і на поточний момент займає п'яте місце, але зверху в турнірній таблиці висока щільність, наприклад, Евертон, маючи на 3 очки менше - восьмий.