Динамо в овертаймі дотиснуло Зорю і виграло Кубок України

iSport.ua,  13 травня 2021, 21:34
0
89

Кияни мінімально здолали луганський клуб.

У фіналі Кубка України зустрілися київське Динамо і луганська Зоря. На Міський стадіон імені Романа Шухевича в Тернополі пустили глядачів, і команди просто зобов'язані були показувати яскравий матч.

З перших же хвилин зустрічі суперники діяли досить активно, але тривалий час нікому з них не вдавалося створити дійсно небезпечний момент.

Динамо обыграло Зарю в финале Кубка Украины
Динамо обіграло Зорю у фіналі Кубка України / Джерело: ФК Динамо Київ

А тут ще на 8-й хвилині сталася неприємність - Віталій Миколенко під час атаки отримав по ногах від Громова і впав на газон, невдало приземлившись на праву кисть.

Футболіст плакав від болю і продовжити гру не зміг - можливо, у нього перелом, але поки що точно невідомо. Пізніше він повернувся на лаву з перебинтованою рукою і тримав на кисті лід. Його місце на полі зайняв Олександр Караваєв.

Після цього інциденту команди дещо пожвавилися - непогана атака була у Зорі, але Жуніньйо не зміг зупинити м'яч, потім Буяльський завдав удару по воротах Василя, але м'яч полетів вище.

Загалом у першому таймі набагато небезпечніше виглядало саме Динамо - чимало відмінних атак розвивали Караваєв, Родрігес і Бесєдін. В одному з моментів Бесєдін був вкрай близький до голу, але Василь зробив сейв.

Відкрити рахунок у першому таймі могли і підопічні Скрипника - можливість була у Вернидуба, але він не дотягнувся до м'яча, а також у Фаворова, але після його удару м'яч полетів вище воріт.

На початку другого тайму шикарна можливість відкрити рахунок була у Шапаренка - він відмінно прорвався до штрафного суперника, обробив м'яч і вдарив, але влучив у поперечину. Слідом міг забивати Сидорчук, але тут відмінно зіграв Василь.

Кияни насідали на суперника, не даючи голкіперу луганчан відпочинку. Він зробив декілька відмінних сейвів після ударів Циганкова і Бесєдіна, а ось удари Попова і Родрігеса летіли повз воріт.

А ось Зоря нічого надмірно небезпечного у другому таймі не показала, хоча кілька разів розвивала непогані атаки, але ніхто із гравців луганського клубу не зумів їх замкнути. У підсумку основний час завершився з рахунком 0:0, і гра перейшла в екстра-тайми.

Уже на 95-й хвилині Василь зробив сейв після удару Циганкова, але через три хвилини Віктор все ж вразив ворота Зорі. Родрігес втримав м'яч у штрафному, відпасував на Буяльського, який п'ятою віддав м'яч Циганкову, а той без проблем відправив його в сітку.

Динамо продовжувало наступати, і в кінці першого овертайму Жуніньйо зачепив Буяльського у своєму штрафному, за що арбітр призначив пенальті у ворота Зорі. Циганков мав усі шанси зробити дубль, але Василь точно вгадав напрямок удару і парирував його.

У другому екстра-таймі Динамо впевнено домінувало, створюючи суперникові проблеми, і мало кілька непоганих шансів збільшити свою перевагу. Однак забити так і не вдалося, і фінальний свисток зафіксував перемогу "біло-синіх".

Таким чином, київське Динамо здобуло Кубок України й оформило золотий хет-трик - на початку сезону "біло-сині" здобули Суперкубок, потім стали чемпіоном УПЛ, і тепер додали до цих нагород Кубок країни.