iSport.ua,  20 травня 2021, 06:42
0
237

Українець відзначився голом у компенсований час.

У матчі п'ятого туру другого етапу чемпіонату Бельгії Гент на своєму полі обіграв Стандард з рахунком 2:0.

Голом у цьому поєдинку відзначився український форвард Гента Роман Яремчук, який вразив ворота суперника в компенсований час, встановивши остаточний рахунок.

Зазначимо, що українець в нинішньому сезоні забив вже 20 голів.

Гент - Стандард - 2:0

Голи: МАЛЕДО, 7, Яремчук 90+4.

Варто також сказати, що з перших хвилин в цьому поєдинку зіграв ще один український гравець Гента Роман Безус, а ось Ігор Пластун вийшов на заміну в другому таймі.

У рамках цього ж туру Мехелен, в якому виступає українець Мар'ян Швед, зіграв внічию з Остенде. Швед відіграв майже весь поєдинок.

Остенде - Мехелен - 2:2

Голи: Сакала, 5, 20 - Дрейф, 47, Бато, 63.

Додамо, що в заключному турі чемпіонату Гент і Мехелен в очній зустрічі розіграють путівку в єврокубки. Поєдинок відбудеться в суботу, 22 травня.

Раніше повідомлялося, що Роман Яремчук забив ефектний гол за Гент у матчі проти Остенде.