Малиновський: Виграли цей матч після серії невдалих результатів

iSport.ua,  4 червня 2021, 07:42
0
281

Українець наголосив, що команда грала відрізками - то краще, то гірше.

Півзахисник збірної України Руслан Малиновський прокоментував перемогу національної команди в товариському матчі проти Північної Ірландії (1:0).

"Найважливіше - виграли цей матч після серії невдалих результатів і за хорошої підтримки трибун. Спасибі за цю підтримку. Звичайно, були моменти забити другий м'яч, і сподіваюся, заб'ємо в наступних іграх.

Непогана гра, але грали відрізками - відрізками краще, відрізками - гірше. Але нічого, це товариська гра, і важливий був результат. Ми виграли і готуємося до наступного матчу. Потрібно зробити правильні висновки і готуватися до Кіпру.

Зараз починається такий період, коли потрібно добре попрацювати на тренуваннях і на максимум викладатися в іграх, щоб добре підійти до першого матчу на Євро", - сказав Малиновський в інтерв'ю телеканалам Футбол 1/2/3.

Також українець розповів, у чому бачить помилки своєї команди, а також про настанови Андрія Шевченка перед грою.

"Думаю, не потрібно було відходити від гри в першому таймі і потрібно було вище їх зустрічати. ​​Як тільки ми трохи давали тиску, пресингу на м'яч - вони робили довгі передачі, дуже добре лінія оборони грала на підборі.

З нападаючими впоралися, не було особливо проблем. У другому таймі їхня сила - флангові передачі. Коли передача йшла в штрафну, вони більш небезпечні, захисникам важко, щоб не фолити.

Нам потрібно було відсунути гру від своїх воріт і забивати другий м'яч. Але нічого, це контрольна гра. І приємно зіграти при вболівальниках. Зараз це найголовніше.

У грі Шевченко просив грати в свій футбол, використовувати простір, щоб нападаючі відкривалися між лініями захисників. Шевченко налаштовував, що товариський матч, але граємо вдома перед своїми вболівальниками, потрібно порадувати їх перемогою.

Ця перемога для нас дуже важлива. Після серії таких матчів важливо виграти і з хорошим настроєм. Через чотири дні - буде ще один важливий матч. Останній матч перед Євро. Потрібно добре підготуватися", - додав Малиновський.