Польща поступилася Словаччині в матчі з видаленням і історичним автоголом

0
932

Команда Стефана Тарковича набрала три очки й очолила групу E.

Збірна Польщі програла національній команді Словаччини в поєдинку першого туру групового раунду Євро-2020.

Поєдинок пройшов у Санкт-Петербурзі і завершився з рахунком 2:1 на користь команди Стефана Тарковича.

Словаччина вийшла вперед на 18-й хвилині. Після удару Роберта Мака м'яч потрапив у штангу, потім відскочив у Войцеха Щенсни і влетів у сітку. Голкіпер збірної Польщі, до речі, став першим воротарем в історії Євро, який забив у свої ворота.

На 46-й хвилині гравець збірної Польщі Кароль Лінетті зрівняв рахунок у поєдинку. Через 16 хвилин хавбек "біло-синіх" Гжегож Крихов'як отримав другу жовту картку і був видалений з поля.

Після цього словацька команда знову вийшла вперед - голом на 69-й хвилині відзначився Мілан Шкриньяр, який забив ударом з-поза меж штрафного майданчика.

Словаччина набрала три очки і посідає перше місце в групі Е. Поляки на останній сходинці.

Польща - Словаччина 1:2

Голи: Лінетті, 46 - Щесни, 18 (авт.), Шкриньяр, 69

Польща: Щесни - Берешинскі, Глік, Беднарек - Крихов'як - Южвяк, Лінетті (Франковскі, 74), Кліх (Модер, 85), Рибус (Пухач, 74) - Левандовскі, Зьєлінскі (Свідерскі, 85).

Словаччина: Дубравка - Пекарик (Косцелнік, 79), Шатка, Шкриньяр, Губочан - Куцка, Громада (Грошовскі, 79) - Гараслін (Дюриш, 87), Гамшик, Мак (Суслов, 87) - Дуда (Грегуш, 90 + 1) .

Попередження: Крихов'як - Губочан.

На 62-й хвилині був видалений Гжегож Крихов'як (Польща) (друге попередження).