iSport.ua,  16 червня 2021, 23:52
0
570

Італійці знову відправили три м'ячі у ворота суперника.

Збірна Італії здобула впевнену перемогу над Швейцарією з рахунком 3:0 у Римі у другому турі Євро-2020.

Італія з перших хвилин віддала м'яч Швейцарії, граючи другим номером на контратаках. Володіння м'ячем швейцарців ні до чого не привело, а ось Італія забила. Щоправда, не після контратаки, а після стандарту.

На 19-й хвилині К'єлліні після подачі з кутового опустив м'яч на землю і розстріляв Зоммера, але перегляд відеоповтору показав, що капітан підіграв собі рукою, тому гол не був зарахований.

Через кілька хвилин К'єлліні чекало друге розчарування - він попросив заміну, мабуть, отримавши пошкодження.

А потім Італія знову забила. Цього разу за правилами. На 26-й хвилині Берарді протягнув м'яч до штрафного, розібравшись із захисниками, і прострілив на Локателлі, який з кількох метрів, перебуваючи на самоті перед порожніми воротами, замкнув простріл.

Після голу ситуація на полі не змінилася: Швейцарія так само намагалася в позиційних атаках дістатися до воріт, а Італія гостро контратакували. Але рахунок на табло не змінився.

На другий тайм швейцарці вийшли з планом високо пресингувати суперника, тиснути його і чекати помилок, але всі плани порушив відмінний постріл Локателлі у правий нижній кут з лінії штрафного.

На цьому фактично гра була завершена. Швейцарія намагалася організувати гол, але можна згадати хіба що вихід і удар Цубера, але з гострого кута він не пробив Доннарумма.

А ось у Італії моментів було вдосталь у контратаках. Чого тільки варті два промахи Іммобіле після виходів один на один. Зате забив він у більш складній ситуації в кінцівці матчу дальнім ударом, поставивши крапку в грі.

Завдяки двом перемогам по 3:0 Італія набрала 6 очок і очолює групу А. Італійці точно у плей-офф (перші на цьому Євро-2020), а в останньому турі з Уельсом команда Манчіні визначить переможця групи.

Італія - Швейцарія 3:0

Голи: Локателлі, 26, 51, Іммобіле, 88.

Італія: Доннарумма - Ді Лоренцо, Бонуччі, К'єлліні (Ачербі, 24), Спінаццола - Барелла (Крістанте, 87), Жоржиньйо, Локателлі (Пессіна, 87) - Берарді (Толой, 70), Іммобіле, Інсіньє.

Швейцарія: Зоммер - Елведі, Шер (Цубер, 57), Аканжі - Мбабу (Відмер, 58), Фройлер, Джака, Родрігес - Шакірі (Варгас, 76) - Сеферович (Гаврановіч, 46), Емболо.

Попередження: Гаврановіч, Емболо.