Англія в насиченому матчі розписала мирову із Шотландією

iSport.ua,  18 червня 2021, 23:46
0
253

Команди так і не зуміли забити жодного гола.

У рамках другого туру групового етапу Євро-2020 збірна Англії зіграла внічию із Шотландією (0:0).

Поєдинок розпочався досить активно - обидві команди показували блискучу гру, незважаючи на проливний дощ на Уемблі. Вже на 4-й хвилині шотландці створили перший небезпечний момент - Адамс пробивав по воротах, але заблокував Стоунз.

Кадры с матча Англия - Шотландия
Кадри з матчу Англія - Шотландія / Джерело: Getty Images

Потім ініціативу перехопили підопічні Саутгейта, але м'яч вперто не летів у ворота. Удар Райса парирував Маршалл, а після розіграшу кутового на 12-й хвилині зустрічі Стоунз головою пробив, однак влучив у штангу.

А відразу після цього розкішний шанс відкрити рахунок був у Маунта - з лівого флангу Стерлінг відпасував у центр штрафного, закинув м'яч між ніг суперника, але Мейсон не влучив по воротах.

Англійці продовжували тиснути, але кожного разу не щастило - то Фоден потрапив в офсайд, то передача не пройшла, то Кейн головою пробив повз. Шотландці на це відповідали своїми моментами.

Так, Тірні з лівого флангу закинув на О'Донелла, який завдав удару - Пікфорд відбив. На добиванні був Адамс, але не влучив у ворота. У такій напрузі команди провели весь перший тайм, але пішли на перерву з нулями на табло.

На старті другої половини зустрічі знову активнішими були "три леви". Відмінна можливість була у Фодена, який відкрився після подачі і зробив скидку головою, але не влучив у ворота. Потім Маунт пробив, однак Маршалл парирував удар у ближній кут.

"Тартанова армія" під таким пресингом не здавалася і ловила свої контратаки - на 57-й хвилині Дайкс прекрасно відіграв на правому фланзі і завдав удару, але його заблокували. Слідом добити намагався Адамс, і знову заблокували.

А через кілька хвилин у Дайкса була ще одна чудова нагода забити - він завдав удару, який би Пікфорд точно не зміг парирувати, але вчасно встиг Джеймс, який вибив м'яч головою прямо біля своїх воріт.

Менеджери команди почали проводити заміни, щоб освіжити гру, але це не допомагало. Англійцям вічно чогось не вистачало в завершальній третині поля, а шотландці більше намагалися грати на контратаках, але розвинути їх у них не виходило.

Втім, остання десятихвилинка була досить напруженою, і кожна з команд могла вирвати перемогу. Так, Адамс побачив відмінний момент, але м'яч під час удару трохи зрізався і полетів повз ворота. А дальній удар Макгінна блокував Райс.

Уже в компенсований час англійці були близькі до того, щоб забити - у штрафному шотландців виникло стовпотворіння, хтось лежав на газоні, м'яч навіть на кілька секунд загубився, але до удару по воротах справа не дійшла, а слідом арбітр дав фінальний свисток.

Найкращим гравцем за підсумками матчу став Гілмор - він дійсно чудово провів матч, але, найголовніше, він максимально зумів нейтралізувати Маунта, не дозволивши тому забити. І нехай не все у Гілмора виходило у грі щодо опонентів, загалом зі своїм завданням він впорався.

Інтрига у групі D за підсумками другого туру максимально сильна - Чехія й Англія очолюють квартет, маючи по 4 очки, а у Хорватії і Шотландії перед заключним туром по 1 балу. Так що розв'язка обіцяє бути гарячою.

У третьому турі Англія зустрінеться із Чехією, а на шотландців чекає протистояння з хорватами. Обидва поєдинки пройдуть у вівторок, 22 червня, о 22:00 за київським часом.

Англія - ​​Шотландія - 0:0

Англія: Пікфорд - Джеймс, Стоунз, Мінгс, Шоу - Райс, Філліпс - Фоден (Гріліш, 63), Маунт, Стерлінг - Кейн (Рашфорд, 74).

Шотландія: Маршалл - Мактоміней, Хенлі, Тірні - О'Доннелл, Макгінн, Гілмор (Армстронг, 76), Макгрегор, Робертсон - Дайкс, Адамс (Нисбет, 86).

Попередження: ... - Макгінн (16), О'Доннелл (87).