iSport.ua,  21 червня 2021, 20:54
0
896

Збірна України завершила груповий етап чемпіонату Європи.

Стартовий склад збірної обійшовся без особливих сюрпризів, хоча деякі очікували появи Віктора Циганкова, але цього не сталося. Єдиною зміною стала поява Сидорчука замість Степаненка.

Дуже складний перший тайм для нашої збірної, як би нам не хотілося, щоб наші хлопці домінували, але, на жаль, Австрія з перших секунд взяла гру під свій контроль.

Збірна, складена, переважно, із гравців німецької Бундесліги, показала вміння грати у високий пресинг, складалося відчуття, що в перші 45 хвилин цього матчу наш захист помилявся частіше, ніж у двох попередніх матчах разом узятих, що вилилося для австрійської команди в цілих 8 кутових, один гол і один втрачений шанс для Арнаутовича.

Перші моменти у команди Шевченка з'явилися в кінці тайму, але, на жаль, нічого небезпечного вони не принесли, хоча і давали надію на те, що в другому гра перевернеться з ніг на голову.

На жаль, ні вихід Циганкова замість Малиновського, ні включення Марлоса в середині тайму не додали конструктивного ефекту в гру нашої команди. У центрі поля, як і раніше, були величезні діри, що дозволяло австрійцям, пресингуючи по всьому фронту, проводити блискавичні контратаки. Зінченко повністю провалив матч. Олександр не міг ні загострити гру, ні протиставити щось мобільним австрійцям у центрі поля.

В кінці матчу Шевченко зробив останню спробу врятувати гру, випустивши Бесєдіна, але це не допомогло. Україна програє 1:0, і залишається сподіватися на успішний результат в інших групах.

Україна - Австрія 0:1
Гол: Баумгартнер, 22

Україна: Бущан - Караваєв, Забарний, Матвієнко, Миколенко (Бесєдін, 85) - Шапаренко (Марлос, 68), Сидорчук, Зінченко - Ярмоленко, Яремчук, Малиновський (Циганков, 46)

Австрія: Бахманн - Лайнер, Драгович, Гінтереггер, Алаба - Шлагер, Лаймер (Ільзанкер, 72), Грілліч - Баумгартнер (Шопф, 32), Забітцер - Арнаутович (Калайджіч, 90+1)