Швеція на останніх хвилинах вирвала перемогу над Польщею

iSport.ua,  23 червня 2021, 20:59
0
1223

Команда Янне Андерссона посіла перше місце в групі E.

Збірна Швеції обіграла команду Польщі в матчі третього туру групового раунду Євро-2020. Зустріч пройшла в Санкт-Петербурзі і завершилася з рахунком 3:2.

Шведи вийшли вперед на другій хвилині - автором забитого гола став нападаючий Еміль Форсберг. На 59-й хвилині він же оформив дубль. У поляків два м'ячі забив Роберт Левандовскі - на 61-й і 84-й хвилинах.

Вирішальним у поєдинку став м'яч футболіста збірної Швеції Віктора Классона.

Завдяки цій перемозі шведи вийшли в плей-оф турніру з першого місця. Польща зайняла останню сходинку і покинула турнір.

Швеція - Польща 3:2

Голи: Форсберг, 2, 59, Классон, 90 + 4 - Левандовскі, 61, 84

Швеція: Ольсен - Люстіг (Крафт, 68), Лінделеф, Даніельсон, Аугустінссон - С. Ларссон, К. Ольссон, Екдаль, Форсберг (Классон, 77) - Квайсон (Кулусевскі, 55), Ісак (Берг, 68).

Польща: Щесни - Берешіньскі, Глик, Беднарек - Южвяк (Сверчок, 61), Крихов'як (Плахета, 78), Кліх (Козловскі, 73), Пухач (Франковскі, 46) - Свідерскі, Зьєлінскі - Левандовскі.

Попередження: Даніельсон - Крихов'як, Глик.