iSport.ua,  29 червня 2021, 20:52
0
783
Англія пробилася до чвертьфіналу Євро-2020

Збірна Англії здобула перемогу над Німеччиною у матчі 1/8 фіналу Євро-2020. Матч, який пройшов у Лондоні, завершився перемогою господарів з рахунком 2:0.

Перед стартом поєдинку він виглядав найцікавішим в 1/8 фіналу - зустрічалися принципові суперники, дві топ-збірні, ось тільки Англія з 1966 року не могла пройти Німеччину у плей-офф великих турнірів.

Гра проходила в Лондоні на Уемблі, що давало невелику перевагу команді Саутгейса, особливо в світлі того, що через коронавірусні обмеження німецькі вболівальники на гру потрапити не могли.

Але краще матч почали німецькі футболісти - Горецький намагався увірватися в штрафний, але Райс руками його завалив. Суддя обмежився жовтою карткою, оскільки поруч біг Уокер, а Хаверц пробив у стінку.

Після десяти хвилин переваги Німеччини Англія вирівняла гру, а потім і зовсім взяла м'яч під свій контроль. Хоча гостроти це особливо не принесло. Так, був непоганий удар Стерлінга з-за меж штрафного під штангу і сейв Нойєра, але це одиничний випадок. Швидше йшла в'язка боротьба з безліччю фолів і мінімумом футболу.

Найкращий момент виник перед самою перервою, коли Мюллер обрізався в центрі поля, Стерлінг рвонув у штрафний, але м'яч у нього вибили, а той відскочив до Кейна. Гаррі прокинув м'яч повз Нойєра, але далеко його відпустив від себе і дозволив Хуммельсу у підкаті вибити круглого.

На початку другого тайму знову краще заграли німецькі футболісти. Хаверц з льоту пробивав під поперечину, але Пікфорд зумів зреагувати і врятував свою команду. Були моменти у Мюллера і Горецького, але їх складно назвати 100%.

Здавалося, що глядачі так голів в основний час і не побачать, але за п'ятнадцять хвилин до кінця основного часу господарі відзначилися. Стерлінг почав атаку зліва, віддавши пас на Кейна і рвонув у штрафний. Гаррі віддав на Шоу, той прострілив, і Стерлінг, який встиг у воротарський, в дотик пробив повз Нойєра.

Німеччина пішла відіграватися і відразу заробила небезпечний штрафний, але Хаверц пробив у стінку. Далі Хаверца вертикальною передачею вивів Мюллер на побачення з Пікфордом, але він пробив повз ворота.

Гра стала жвавіше, німці йшли рятувати ситуацію, але нарвалися на контратаку. Шоу перехопив м'яч, віддав наліво на Гріліша, який переправив на лінію воротарського, де Кейн головою забив свій перший гол на Євро-2020.

Англія пробилась до чвертьфіналу, де в Римі зіграє проти переможця пари Швеція - Україна. Німеччина повертається додому і прощається з Йоахімом Льовом. Далі Бундестімом керуватиме Хансі Флік.

Англія - ​​Німеччина 2:0

Голи: Стерлінг, 75, Кейн, 85

Англія: Пікфорд - Уокер, Стоунз, Магуайр - Тріпп'єр, Філліпс, Райс (Хендерсон, 88), Шоу - Сака (Гріліш, 69), Кейн, Стерлінг

Німеччина: Нойєр - Гінтер (Джан, 87), Хуммельс, Рюдігер - Кіммі, Кроос, Горецький, Госенс ​​(Сане, 88) - Хаверц, Мюллер - Вернер (Гнабрі, 68)

Попередження: Райс, Філліпс, Магуайр - Гінтер, Госенс.