Довбик забив найпізніший переможний гол на Євро

iSport.ua,  30 червня 2021, 01:04
0
2801

Українець побив рекорд іменитого французького екс-футболіста Мішеля Платіні, який він встановив на Євро-1984 - 118 хвилина 53 секунди.

Збірна України в овертаймі дотиснула Швецію і виграла з рахунком 2:1 в рамках 1/8 фіналу Євро-2020.

Переможний гол в цій зустрічі забив Артем Довбик, який вийшов на заміну і відправив м'яч у ворота шведів на 120 хвилині 37 секунді. Цей гол став  найпізнішим переможним взяттям воріт на ЧЄ.

Також варто зазначити, що в історії чемпіонатів Європи лише один гравець забивав пізніше, ніж Довбик - в матчі 1/4 фіналу Євро-2008 гравець збірної Туреччини Семіх Шентюрк забив в ворота Хорватії на 121 хвилині 01 секунді.

Завдяки цьому удару переможець зустрічі визначався в серії пенальті, де турки виявилися сильнішими (3:1).